škopek 56cm s uchy PH GR
Kód: MA-300501
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škopek 56 cm s uchy PH GR. průměr: 56 cm objem: 40 l materiál: plast barva: granit Plastový škopek české výroby je opatřen dvěma úchyty pro snadné přenášení. Škopek díky své univerzálnosti můžete využít jak v koupelně, tak v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 8590127703356 |
| Barva: | granit |
| Hloubka: | 56 cm |
| Hloubka nádoby: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 56 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,43 kg |
| Kulatý tvar nádoby: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 78,4 dm3 |
| Šířka: | 56 cm |
| Šířka přepravní: | 56 cm |
| Vestavba od: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
