škrabka 16,3cm BRILLANTE nerez, rukojeť dřev.
Kód: MA-287867
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka na brambory a zeleninu 16,3 cm BANQUET Brillante, materiál: nerezové ostří, buková rukojeť, provedení natur v kvalitním zpracování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022314753 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,068 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
