škrabka 18,5cm EXCELLENT nerez
Kód: MA-287866
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka EXCELLENT 18,5 cm na loupání různých druhů ovoce a zeleniny. Škrabka je vyrobena z nerezové oceli a má praktické držadlo s očkem pro možnost závěsu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022405192 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,08 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
