škrabka 19cm AZORA nerez
Kód: MA-326202
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka AZORA 19 x 1,5 cm vyrobená z nerezavějící oceli, je určena pro profesionální i domácí použití. Škrabka je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590419044556 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,045 kg |
| Objem přepravní: | 0,0855 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
