škrabka keramická typ "Y" čepel 4cm, rukojeť PH RŮŽ
Kód: MA-266110
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka keramická typ "Y", čepel 4 cm, rukojeť PH RŮŽ. délka čepele: 4 cm keramické ostří plastová rukojeť barva: růžová Škrabka keramická GOURMET CERAMIA Rossa 14 cm Škrabka GOURMET CERAMIA ROSSA. Bílé keramické ostří (oxid zirkoničitý) o šířce 4 cm, síla 0,8 mm. Ostří vydrží velmi dlouho ostré a neničí vitamíny a enzymy obsažené v potravinách. myčka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022317594 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,052 kg |
| Objem přepravní: | 0,78 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
