škrabka na ryby
Kód: MA-342203
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka na ryby je vynikající pro snadné, rychlé a bezpečné odstraňování malých a velkých šupin sladkovodních i mořských rybDoplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594011952219 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,175 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
