škrabka na sklokeramickou desku AKCENT 10,5cm
Kód: MA-287868
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka na sklokeramickou desku AKCENT 10,5 cm. Škrabka na sklokeramickou desku AKCENT, je skvělý kuchyňský pomocník, slouží k bezpečnému a šetrnému odstraňování připálených zbytků pokrmů bez poškrábání sklokeramického povrchu varné desky. Součástí balení jsou 3 náhradní břity.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022621257 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
