škrabka na sklokeramickou desku AKCENT
Kód: MA-287869
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka na sklokeramickou desku AKCENT, je skvělý kuchyňský pomocník, slouží k bezpečnému a šetrnému odstraňování připálených zbytků pokrmů bez poškrábání sklokeramického povrchu varné desky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022492918 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,184 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
