škrabka na sklokeramickou desku PH+kov.čepel, 3 náhradní břity
Kód: MA-282119
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
škrabka na sklokeramickou desku PH + kov. čepel, 3 náhradní břity materiál: plast, kov. rozměry: d. 10,5 cm, š. 4,5 cm. 3 náhradní břity Škrabka na sklokeramickou desku s náhradními břity. Možnost zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592381103491 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,0945 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | škrabka |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
