škrabka na sklokeramickou desku PH
Kód: MA-182535
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
škrabka na sklokeramickou desku PH Materiál: plast, kovový břit Rozměry: délka 14 cm Škrabka Vám pomůže odstranit napečené a zaschlé nečistoty ze sklokeramické desky a zbytky samolepek ze skleněných povrchů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595116793042 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,012 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,294 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | škrabka |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
