škrabka oboustr.17cm BARRACUDA s pilk.ostřím, rukojeť PH
Kód: MA-342204
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka oboustranná 17 cm BARRACUDA, s pilkovým ostřím, rukojeť PH. délka: 17 cm materiál: nerez + plastová rukojeť Stranová škrabka s pilkovým ostřím pro pravou i levou ruku. Oloupe brambory, jablka, kivy, rajčata, mrkev, křen, nakrouháte i zelí na přílohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594011951441 |
| Hloubka přepravní: | 1,9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,06137 dm3 |
| Šířka přepravní: | 1,9 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
