škrabka P+L 2břit.nerez 16cm, rukojeť dřev.
Kód: MA-221081
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka P + L, 2břitá, nerez, 16 cm, rukojeť dřev. délka: 16 cm hmotnost: 220 g materiál: nerez, dřevo oboustranná Oboustranná dvoubřitá škrabka slouží ke snadnému škrabání ovoce a zeleniny, lze jí použít oběma směry.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595047703912 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,022 kg |
| Objem přepravní: | 4,224 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
