škrabka P nerez 17cm, rukojeť PH mix barev
Kód: MA-339055
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka P, nerez, 17 cm, rukojeť PH mix barev. délka: 17 cm materiál: nerez, plastová rukojeť mix barev: bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, béžová vhodná pro praváky Kuchyňská škrabka je ideální ke škrábání brambor, mrkve a další kořenové zeleniny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8581560190032 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,018 kg |
| Objem přepravní: | 0,05202 dm3 |
| Šířka přepravní: | 1,8 cm |
| Výška přepravní: | 1,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
