škrabka s příčnou čepelí 19x5,4cm NATURAL nerez/PP
Kód: MA-369864
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka 19 x 5,4 cm, s příčnou čepelí, NATURAL nerez / PP. rozměry: 19 x 5,4 cm materiál: nerez, polypropylen Škrabka s příčnou čepelí NATURAL je skvělá na čistění mrkve, okurek, křenu a jiné podlouhlé zeleniny, ale i na různé druhy ovoce. Škrabka je vyrobena z nerezové oceli a je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení. Řada kuchyňského náčiní NATURAL splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. Držadlo je z polypropylenu a pšeničných otrub.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022579169 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,36 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
