škrabka srpeček P nerez 17cm, rukojeť dřev.
Kód: MA-243301
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
škrabka srpeček P nerez 17cm, rukojeť dřev. délka: 17 cm materiál: nerez, dřevo pravá Škrabka srpeček P slouží ke škrabání ovoce a zeleniny, škrabe tenkou slupku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594014110272 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,216 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | škrabka |
| Výška přepravní: | 24 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
