škrabka typ "Y" AKCENT čepel 5cm nerez
Kód: MA-267343
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka typ "Y" AKCENT, délka čepele 5 cm, nerez. délka: 17,5 cm šířka: 5,5 cm délka čepele: 5 cm materiál: nerez Škrabka s příčnou čepelí AKCENT je skvělá na čistění mrkve, okurek, křenu a jiné podlouhlé zeleniny, ale i na různé druhy ovoce. Škrabka je vyrobena z nerezové oceli a je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení. Řada kuchyňského náčiní AKCENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022462706 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem přepravní: | 0,198 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
