škrabka typ "Y" čepel 4,5cm nerez
Kód: MA-243371
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
škrabka typ "Y" čepel 4,5 cm nerez čepel: 4,5 cm délka: 11,5 cm materiál: nerez Škrabka typ Y slouží ke škrabání potravin, škrabe tenkou slupku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594014110432 |
| Hloubka přepravní: | 1,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,18 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | škrabka |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
