škrabka typ "Y" čepel 4cm nerez, rukojeť PH mix barev
Kód: MA-225431
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka typ "Y", čepel 4 cm nerez, rukojeť PH, mix barev. čepel: 4 cm materiál: nerez, plast mix barev: bílá, modrá Škrabka typ Y slouží ke škrsbání potravin, škrabe tenkou slupku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590221441000 |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,06825 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
