škrabka typ "Y" TINTO čepel 5cm kov, rukojeť PH
Kód: MA-369217
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka typ "Y" TINTO čepel 5 cm kov, rukojeť PH. celková délka: 15 cm šířka čepele: 5 cm materiál: kovová čepel, plastová rukojeť Škrabka s příčnou čepelí TINTO je skvělá na čistění mrkve, okurek, křenu a jidé podlouhlé zeleniny, ale i na různé druhy ovoce. Škrabka je vyrobená ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem. Rukojeť je ze speciálního plastu, který má protiskuzovou úpravu. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022398340 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,086 kg |
| Objem přepravní: | 1,375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
