škrabka univerzální 17cm TINTO kov/PH
Kód: MA-369216
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Škrabka univerzální 17 cm, TINTO, kov / PH. délka: 17 cm materiál: kov, plast Univerzální škrabka TINTO je skvělá na loupání různých druhů ovoce a zeleniny. Škrabka je vyrobená z odolné slitiny zinku s pochromovaným povrchem. Rukojeť je ze speciálního plastu, který má protiskluzovou úpravu. Výrobek není vhodný do myčky nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022416785 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 0,48 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
