skřipec magnetický mix barev (5ks)
Kód: MA-332735
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
skřipec magnetický mix barev ( 5 ks ) balení: 5 ks Magnetické skřipce lze připevnit na ledničku pomocí magnetu, kde mohou sloužit jako držák na nákupní seznamy, poštu apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skladování, přenášení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8001579203054 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 0,36 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Typ: | dekorativní magnet |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
