slánka a pepřenka 35ml + nádobka na párátka se stojánkem nerez
Kód: MA-369807
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada solnička a pepřenka CULINARIA 35 ml, 4 ks. materiál: nerez / PH / sklo 2 dílná dochucovací sada (slánka, pepřenka) o objemu nádobek 2 × 35 ml v nerezovém stojánku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8591022403327 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,31 kg |
| Kořenky: | Ano |
| Materiál: | nerez |
| Napětí baterie: | 0 V |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,375 dm3 |
| Počet baterií: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 4 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
