slánka a pepřenka 40ml skl.se stojánkem sklo/nerez
Kód: MA-267241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Slánka a pepřenka 40 ml, skleněná, se stojánkem, sklo / nerez. sada obsahuje: 1 x slánka 1 x pepřenka 1 x stojánek objem: 40 ml materiál: sklo, nerez, polypropylen Sada slánka a pepřenka CULINARIA II, 40 ml, 3 ks. Dochucovací sada, která nesmí chybět na žádném stole.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022386118 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,209 kg |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
