slánka a pepřenka buk+nerez se stojánkem nerez
Kód: MA-243311
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Slánka a pepřenka buk + nerez, se stojánkem nerez. sada bsahuje: 2 x dřevěná dózička nerezový stojánek s odklopnou přihrádkou na párátka výška dózičky: 7,5 cm šířka stojánku: 9,5 cm materiál: bukové dřevo, nerez mix barev: přírodní světlá, ořechová hnědá Sada k dochucování pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594014110364 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 2,12175 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška přepravní: | 20,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
