slánka a pepřenka LAVENDER keramika
Kód: MA-266174
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Slánka a pepřenka LAVENDER keramika. materiál: keramika barva: bílá glazura s dekorem levandule, fialový tácek Slánka s pepřenkou a táckem LAVENDER. Produkt je vhodný do myčky, ale pro zachování dokonalého vzhledu umývat ručně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8591022381168 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,266 kg |
| Objem přepravní: | 0,672 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
