slánka a pepřenka MONO 40ml sklo/nerez kulatá sada 2díl.
Kód: MA-369805
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Slánka a pepřenka MONO 40 ml, sklo / nerez, kulatá, sada 2díl. objem: 40 ml materiál: sklo, nerez Klasická slánka a pepřenka, která by neměla chybět na žádném stole.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8591022386019 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 0,3375 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
