slánka a pepřenka MONO 40ml sklo/nerez sada 2díl.
Kód: MA-369804
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Slánka a pepřenka MONO 40 ml, sklo / nerez, sada 2díl. objem: 40 ml materiál: sklo, nerez Klasická slánka a pepřenka, která by neměla chybět na žádném stole.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022386002 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,165 kg |
| Objem přepravní: | 0,36 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
