slánka a pepřenka se stojánkem dřev. BRILLANTE Bamboo
Kód: MA-327191
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada kořenek z přírodního bambusového dřeva obsahuje slánku a pepřenku ve stojánku. Příjemně vám padne do ruky při dochucování. Tuto sadu kořenek můžete doplnit o další výrobky z naší řady BRILLANTE BAMBOO.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8591022574850 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,295 kg |
| Objem přepravní: | 1,36 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
