slánka / pepřenka 94ml kov/sklo mix barev
Kód: MA-387046
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Slánka / pepřenka 94 ml, kov / sklo, mix barev. objem: 94 ml průměr 4,5 cm výška: 8 cm materiál: kov, sklo mix barev: bílá, nerez, černá Praktická nádobka na sůl nebo pepř, která se hodí na každý stůl.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8719202214017 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,106 kg |
| Objem přepravní: | 0,2125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
