slánka PH (2ks) se stojánkem PH mix barev
Kód: MA-225441
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Slánka PH (2 ks) se stojánkem, PH mix barev. materiál: plast mix barev: hnědá, bílá, bílý granit, béžový granit 2 nádobky + stojánek Dochucovací souprava vhodná do jídelen i domácností.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590221414004 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 11,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,108 kg |
| Kořenky: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Napětí baterie: | 0 V |
| Nastavení hrubosti mletí: | ne |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,89496 dm3 |
| Počet baterií: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pro koření: | ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
