slánka PH mix barev
Kód: MA-225461
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Slánka PH mix barev. materiál: plast mix barev: bílá, bílý granit, béžový granit, žlutá, oranžová, zelená, hnědá Nádobka na sůl k samostatnému použití nebo jako náhradní díl do dochucovací soupravy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8590221411003 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,016 kg |
| Objem přepravní: | 0,1152 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 7,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
