šlehač CAPPUCCINO PH
Kód: MA-229731
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šlehač CAPPUCCINO PH. materiál: plast barva: transparentní Chcete dosáhnout dokonale nadýchané mléčné pěny do vašeho cappuccina? S našim šlehačem budete mít kafe jako z luxusní kavárny jen do několika vteřin. Šlehač je ke všemu víceúčelový, nejenže dokáže připravit veškeré mléčné nápoje, ale ušlehá šlehačku právě tak snadno, jako sníh z vaječného bílku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594000031284 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,146 kg |
| Materiál nádoby: | plast |
| Objem nádoby: | 0 l |
| Objem přepravní: | 19,68 dm3 |
| Příkon: | W |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Šlehání: | Ano |
| Typ mixéru: | ruční |
| Výška přepravní: | 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
