šlehač ruční 1,0l v.16cm PH mix barev (Al metly)
Kód: MA-256501
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šlehač ruční 1,0 l, v. 16 cm, PH mix barev (Al metly). objem: 1 l výška: 16 cm materiál: plastová nádoba / hliníkové metly mix barev: bílá, růžová, modrá, zelená, béžová, šedá Ruční šlehač, který nám během chvíle pomůže vytvořit nejen šlehačku, ale i bílkový sníh nebo třeba řídké těsto. Nádoba může být samozřejmě víceúčelová, protože je opatřena stupnicí na tekutiny - samostatně ji lze využít i jako odměrku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590474909104 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 58 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,296 kg |
| Materiál nádoby: | plast |
| Objem nádoby: | 1 l |
| Objem přepravní: | 31,32 dm3 |
| Příkon: | W |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Šlehání: | Ano |
| Typ mixéru: | ruční |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
