šlehač ruční pr.70mm nerez, rukojeť dřev.
Kód: MA-243425
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (pr. x D): 70 mm x 34,5 cm materiál: nerez, dřevo odstín dřeva: hnědá (ořechová), světlá (přírodní) Ruční šlehač určený k dokonalému rozšlehání, případně k přípravě omáček a polévek při zahušťování. Při zahušťování lze omáčky míchat přímo v hrnci na vařiči. Šlechač slouží k dokonalému rozšlehání - např. pudingového prášku v mléce, sušeného mléka s vodou či ke šlehání šlehačky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594014110388 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem nádoby: | 0 l |
| Objem přepravní: | 1,940625 dm3 |
| Příkon: | W |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Šlehání: | Ano |
| Typ mixéru: | ruční |
| Výška přepravní: | 34,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
