šlehač ruční pr.85mm nerez, rukojeť PH
Kód: MA-342101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 8,5 cm materiál: nerez, plast Ruční spirálový šlehač slouží k přípravě omáček a polévek, omáčky lze míchat při zahušťování přímo v hrnci na vařiči. Šlechač slouží k dokonalému rozšlehání - např. pudingového prášku v mléce, sušeného mléka s vodou či ke šlehání šlehačky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594011950451 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 9,36 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
