šlehač ruční turbo pr.65mm nerez, rukojeť PH
Kód: MA-342173
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
šlehač ruční turbo pr. 65 mm nerez, rukojeť PH rozměr: pr.: 65 mm materiály: nerez, plastová rukojeť Ruční šlehač určený k dokonalému rozšlehání, případně k přípravě omáček a polévek při zahušťování. Při zahušťování lze omáčky míchat přímo v hrnci na vařiči. Šlechač slouží k dokonalému rozšlehání - např. pudingového prášku v mléce, sušeného mléka s vodou či ke šlehání šlehačky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehače, mixéry, odstředivky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594011952790 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem nádoby: | 0 l |
| Objem přepravní: | 6,76 dm3 |
| Příkon: | W |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Typ mixéru: | ruční |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
