smetáček 4řadý dřev.nelak., prodloužená rukojeť
Kód: MA-378007
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček 4řadý dřevěný nelakovaný, prodloužená rukojeť. Ruční smetáček osazený směsí umělých vláken a čisté koňské žíně (50 / 50 %). Vhodné pro běžné domácnosti a prašné prostředí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595140602983 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0,9555 dm3 |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
