smetáček dřev.nelak. fíbrová vlákna
Kód: MA-378003
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček dřevěný nelakovaný, fíbrová vlákna. Dlouhý ruční smetáček osazený mexickým fíbrem, který výborně odolává žáru a vysokým teplotám. Vhodné ke kamnům, krbům, ale i do sléváren.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595140603317 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0,9555 dm3 |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
