smetáček dřev.nelak. žíně
Kód: MA-378005
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček dřevěný nelakovaný, žíně. Ruční smetáček osazený čistou koňskou žíní zamete i velice jemný prach a díky absenci umělých vláken netvoří statickou elektřinu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595140602990 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 0,9135 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 4,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
