smetáček dřev.nelak.
Kód: MA-378013
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček dřeěný nelakovaný. Ruční smetáček osazený vláknem Polymex. Vhodné pro běžné domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8595140602303 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Objem přepravní: | 0,9135 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 4,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
