smetáček dřev.nelakovaný 28x6x7,5cm
Kód: MA-267441
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček dřevěný, nelakovaný, 28 x 6 x 7,5 cm. rozměry: 28 x 6 x 7,5 cm Dřevěný smetáček slouží k snadnému zametání podlah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022429181 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,133 kg |
| Objem přepravní: | 0,896 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
