smetáček + lopatka s gumou AZUR PH mix barev
Kód: MA-394351
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček + lopatka s gumou AZUR, PH mix barev. materiál: plast mix barev Souprava lopatka se smetáčkem. Lopatka má gumovou hranu pro lepší nabírání smetí. Smetáček lze uchytit do rukojeti lopatky a zavěsit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5903355002000 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 3,224 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
