smetáček + lopatka s gumou BACTERIA STOP PH ŠE sv.
Kód: MA-394383
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček + lopatka s gumou BACTERIA STOP, plast, světle šedý. materiál: plast barva: světle šedá Plastová lopatka a smetáček s gumovými chlupy jsou vhodné zejména na úklid vlasů, srsti apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5903355129608 |
| Barva: | šedá |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 20,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 3,69 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
| Zařazení - čistící prostředky: | smetáky a kartáče |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
