smetáček + lopatka s gumou BRILANZ IRYS LUX PH mix barev
Kód: MA-267442
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček + lopatka s gumou BRILANZ IRYS LUX, mix barev. materiál: plast, gumová lišta mix barev: antracitově šedá, červená Smetáčková souprava BRILANZ IRYS LUX s gumovou lištou. Souprava je nezbytným pomocníkem, který vám usnadní úklid vaší domácnosti. Možnost výběru ze 2 barev - antracitově šedá a červená.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022395905 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,127 kg |
| Objem přepravní: | 6,732 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
