smetáček + lopatka s gumou COMPACT PH mix barev
Kód: MA-280096
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček + lopatka s gumou COMPACT PH mix barev. materiál: plast + gumová lišta mix barev: modrá, světle hnědá, šedá, tmavě šedáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5903355002581 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 7,48 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 34 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
