smetáček + lopatka s gumou ECONOMY PH STŘ
Kód: MA-287830
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
smetáček + lopatka s gumou, ECONOMY, PH STŘ. materiál: plast barva: stříbrná Souprava lopatka a smetáček ECONOMY s gumou. Souprava je ideální k zametání podlah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022411933 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 7,392 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
