smetáček + lopatka s gumou na tyči 78cm PH
Kód: MA-280736
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček + lopatka s gumou na tyči 78 cm PH. materiál: plast Smetáček s umělohmotným vláknem a lopatka s gumovou lištou na tyči. Sada je vyrobena z pružného plastu. Násady jsou vyrobeny z kovu potažené plastem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5903355004936 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,396 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 45,936 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | lopatka |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 87 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
