smetáček + lopatka s gumou PH mix barev
Kód: MA-280501
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček + lopatka s gumou, PH mix barev. materiál: plast mix barev: červená, modrá, šedáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5903355000983 |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 7,56 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22,5 cm |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
