smetáček + lopatka s gumou PH MO/BÍ EXCLUSIVE
Kód: MA-267443
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček + lopatka s gumou, PH MO / BÍ, EXCLUSIVE. materiál: plast, gumová lišta barva: modro - bílá Souprava lopatka a smetáček EXCLUSIVE s gumou a měkčenou TPR rukojetí. Souprava je ideální k zametání podlah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022412169 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Objem přepravní: | 8,05 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
