smetáček + lopatka s gumou VZOR PH mix dekorů
Kód: MA-280101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Smetáček + lopatka s gumou VZOR, PH, mix dekorů. materiál: plast mix barevných motivů Smetáček s lopatkou se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače, smetáky, kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8002144601008 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 7,68 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | lopatka |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
